• Dames 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maat, NadineTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Poel, Maureen van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hendrikse, IlseSpelend teamlid
    Hendrikse, MaritSpelend teamlid
    Johannes, JudithSpelend teamlid
    Kuijper, JoyceSpelend teamlid
    Maarsen, NatasjaSpelend teamlid
    Maat, NadineSpelend teamlid
    Poel, Chantal van derSpelend teamlid
    Poel, Esmee van deSpelend teamlid
    Poel, Marloes van derSpelend teamlid
    Poel, Maureen van derSpelend teamlid
    Sijs, DjanaSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Geel-Zwart DS2 ( Poule NW A DS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lacom '91 DS116131247830117727
    2KSV DS31611143502668423
    3Jupiter '76 DS11611053142397522
    4DES & Petten DS16100637324712620
    5Con Zelo DS21610063762948220
    6Meteoor DS216916331331019
    7SSV/Sporting S DS1163112256379-1237
    8ZAP & Kleine Sluis DS162014214442-2284
    9Geel-Zwart DS2161015198391-1932