• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    6 feb.Geel-Zwart DMW2 (d) - Hollandia T DMW1 (d)34 - 22
    6 feb.Geel-Zwart DMW4 (d) - Schagen DMW2 (d)21 - 12
    6 feb.Wieringerwaard DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW1 (d)20 - 14
    5 feb.Tornado DS1 (d) - Geel-Zwart DS1 (d)22 - 19
    5 feb.Hollandia T DB1 (d) - Geel-Zwart DB2 (d)16 - 10
    5 feb.Geel-Zwart D1 (g) - JHC D2# (g)14 - 15
    5 feb.Geel-Zwart DC1 (d) - JHC DC1 (d)19 - 9
    5 feb.Koedijk D3# (g) - Geel-Zwart D2 (g)12 - 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 20:00DSO DMW2 (d) - Geel-Zwart DMW3 (d)Sport aan Zee 2
    11 feb. 09:20Geel-Zwart F2 (g) - Schagen F3 (g)Sporthal 't Zijveld
    11 feb. 09:40JHC F3 (g) - Geel-Zwart F2 (g)Sporthal 't Zijveld
    11 feb. 09:50ZAP E2 (g) - Geel-Zwart E2 (g)Zwaluwenvlucht, de
    11 feb. 10:20ZAP F3 (g) - Geel-Zwart F2 (g)Sporthal 't Zijveld
    11 feb. 17:00Lacom '91 D1# (d) - Geel-Zwart D1 (g)Geestmerambacht
    12 feb. 10:00Geel-Zwart D2 (g) - KSV D3 (g)Multitreffer, de
    12 feb. 10:55Geel-Zwart E1 (g) - Tonegido E1 (g)Multitreffer, de
    12 feb. 11:55Geel-Zwart DA1 (d) - Valken DA2 (d)Multitreffer, de
    12 feb. 12:00ZAP DC2 (d) - Geel-Zwart DC1 (d)Zwaluwenvlucht, de
    12 feb. 13:30Spartanen DB1 (d) - Geel-Zwart DB2 (d)Sportcenter De Bloesem
    12 feb. 13:55Geel-Zwart E2 (g) - Tonegido E2 (g)Multitreffer, de
    12 feb. 14:00DTS '48 DS1 (d) - Geel-Zwart DS1 (d)Sluis, de
    13 feb. 19:00Geel-Zwart DMW3 (d) - Jupiter '76 DMW1 (d)Multitreffer, de
    13 feb. 19:00Kleine Sluis DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW2 (d)Veerburg, de
    13 feb. 20:00Geel-Zwart DMW1 (d) - Westfriezen DMW1 (d)Multitreffer, de
    15 feb. 19:30Con Zelo DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW4 (d)Sportpodium Waarland
    19 feb. 09:45Geel-Zwart E2 (g) - Con Zelo E1 (g)Multitreffer, de
    19 feb. 09:45Schagen E2 (g) - Geel-Zwart E1 (g)Spartahal, de
    19 feb. 10:35CSV Handbal D2 (g) - Geel-Zwart D2 (g)Bloemen, de
    19 feb. 10:45Geel-Zwart D1 (g) - Schagen D3 (g)Multitreffer, de
    19 feb. 11:00Petten DA1 (d) - Geel-Zwart DA1 (d)Molentocht
    19 feb. 11:40Geel-Zwart DB2 (d) - Kleine Sluis/ZAP DB# (d)Multitreffer, de
    19 feb. 13:00Geel-Zwart DS1 (d) - Cometas DS1 (d)Multitreffer, de
    19 feb. 13:00Lacom '91 F1# (g) - Geel Zwart F1# (g)Geestmerambacht
    19 feb. 14:15Geel-Zwart DC1 (d) - Schagen DC2 (d)Multitreffer, de
    20 feb. 19:00Geel-Zwart DMW2 (d) - JuRo Unirek/VZV DMW1 (d)Multitreffer, de
    20 feb. 20:00Geel-Zwart DMW4 (d) - Tonegido DMW1 (d)Multitreffer, de
    20 feb. 21:15DWOW DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW3 (d)Zuiderzee