• Dames 1

  • Geel-Zwart DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Borst, MiekeOverige stafAIS-contactpersoon
    Eykelenboom-Blommestein, LauraOverige stafBegeleider
    Swikker, MathieuTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Borst, MiekeSpelend teamlid
    Eykelenboom-Blommestein, LauraSpelend teamlid
    Hoebe, MarjoleinSpelend teamlid
    Hopman, FleurSpelend teamlid
    Hopman, MerelSpelend teamlid
    Rijkers, NoaSpelend teamlid
    Schilder, DionneSpelend teamlid
    Verkaar, DjoaSpelend teamlid
    Zonneveld, MaudSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Geel-Zwart DS1 ( Hoofdklasse HK DS-F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meervogels'60 DS122191257443314139
    2ZAP DS222180460946214736
    3Westfriesland/SEW DS322170563148714434
    4Tornado DS12213185244547027
    5Valken DS12213095434687526
    6Geel-Zwart DS12212285945454926
    7JuRo Unirek/VZV DS42211110537528923
    8Westfriezen DS1226313459533-7415
    9DSOV DS1226115428571-14313
    10Green Park/Handbal Aalsmeer DS2226016393485-9212
    11Hollandia T DS1225116469558-8911
    12Vido DS1221021372609-2372
  • Trainingsschema

    Geen informatie