• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 feb. 19:00Geel-Zwart DMW1 (d) - Hollandia T DMW1 (d)Multitreffer, de
    26 feb. 20:00Geel-Zwart DMW3 (d) - Kleine Sluis DMW1 (d)Multitreffer, de
    28 feb. 19:00Con Zelo DMW2 (d) - Geel-Zwart DMW4 (d)Sportpodium Waarland
    29 feb. 20:30DSO DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW2 (d)Sport aan Zee 2
    2 mrt. 12:00JuRo Unirek/VZV E1# (g) - Geel-Zwart E1 (g)Sporthal 't Zijveld
    2 mrt. 15:30KSV D2 (d) - Geel-Zwart D1 (g)Waardergolf
    3 mrt. 10:00Geel-Zwart F2 (g) - DSO F1 (g)Multitreffer, de
    3 mrt. 10:20Hollandia T F1 (g) - Geel-Zwart F2 (g)Multitreffer, de
    3 mrt. 10:30Zaanstreek DC1# (d) - Geel-Zwart DC1 (d)Zaanstad Zuid
    3 mrt. 11:00ZAP F1# (g) - Geel-Zwart F2 (g)Multitreffer, de
    3 mrt. 11:20Geel-Zwart F2 (g) - JHC F1# (g)Multitreffer, de
    3 mrt. 11:40SSV/Sporting S DS1 (d) - Geel-Zwart DS2 (d)Mijse, de
    3 mrt. 12:00Geel-Zwart F1 (g) - Hugo Girls F1 (g)Multitreffer, de
    3 mrt. 12:10OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d) - Geel-Zwart DA1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    3 mrt. 13:00Geel-Zwart E2 (g) - JHC E3 (g)Multitreffer, de
    3 mrt. 14:00Geel-Zwart D2 (g) - Petten D1# (g)Multitreffer, de
    3 mrt. 15:30Tornado DS1 (d) - Geel-Zwart DS1 (d)Waardergolf
    3 mrt. 15:50CSV Handbal DB1 (d) - Geel-Zwart DB1 (d)Bloemen, de
    3 mrt. 16:50CSV Handbal DA1 (d) - Geel-Zwart DA2 (d)Bloemen, de
    4 mrt. 19:00Geel-Zwart DMW4 (d) - Lacom '91 DMW1 (d)Multitreffer, de
    4 mrt. 20:00Geel-Zwart DMW2 (d) - Balans/H.V. Cometas DMW2 (d)Multitreffer, de
    4 mrt. 20:00Jupiter '76 DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW3 (d)De Trije sporthal
    7 mrt. 18:00Valken DA2 (d) - Geel-Zwart DA2 (d)Banne, de
    9 mrt. 09:20Tornado F1# (g) - Geel-Zwart F1 (g)Waardergolf
    9 mrt. 10:00Kleine Sluis D2# (g) - Geel-Zwart D2 (g)Veerburg, de
    9 mrt. 18:30Geel-Zwart DA1 (d) - Valken DA1 (d)Multitreffer, de
    9 mrt. 20:15Geel-Zwart DS1 (d) - Valken DS1 (d)Multitreffer, de
    10 mrt. 10:50Geel-Zwart DC1 (d) - Westfriezen DC2 (d)Multitreffer, de
    10 mrt. 11:55Geel-Zwart DB1 (d) - Hollandia T DB1# (d)Multitreffer, de
    10 mrt. 12:05Meervogels'60 D1# (g) - Geel-Zwart D1 (g)Enterij, de
    10 mrt. 13:00Geel-Zwart DS2 (d) - Jupiter '76 DS1 (d)Multitreffer, de
    10 mrt. 14:15Geel-Zwart DA2 (d) - Tonegido DA1 (d)Multitreffer, de
    10 mrt. 15:15ZAP & Kleine Sluis E3 (g) - Geel-Zwart E2 (g)Zwaluwenvlucht, de
    11 mrt. 19:00Geel-Zwart DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW2 (d)Multitreffer, de
    11 mrt. 20:00Geel-Zwart DMW3 (d) - Geel-Zwart DMW4 (d)Multitreffer, de
    16 mrt. 09:00Geel-Zwart F2 (g) - Hollandia T F1 (g)Harenkarspelhal
    16 mrt. 09:20ZAP F1# (g) - Geel-Zwart F2 (g)Harenkarspelhal
    16 mrt. 10:00JHC F1# (g) - Geel-Zwart F2 (g)Harenkarspelhal
    16 mrt. 10:20Geel-Zwart F2 (g) - Schagen F2 (g)Harenkarspelhal
    16 mrt. 14:00Westfriesland/SEW DC4# (d) - Geel-Zwart DC1 (d)Dres, de
    16 mrt. 21:00Lacom '91 DS1 (d) - Geel-Zwart DS2 (d)Geestmerambacht
    17 mrt. 10:00Geel-Zwart F1 (g) - Niedorp F1 (g)Multitreffer, de
    17 mrt. 11:00Geel-Zwart D1 (g) - JHC D1 (g)Multitreffer, de
    17 mrt. 12:25Schagen E2 (g) - Geel-Zwart E1 (g)Spartahal, de
    17 mrt. 13:00Geel-Zwart DS1 (d) - Vido DS1 (d)Multitreffer, de
    17 mrt. 13:30KSV DA2 (d) - Geel-Zwart DA2 (d)Waardergolf
    17 mrt. 14:25Geel-Zwart DA1 (d) - Vrone DA1 (d)Multitreffer, de
    17 mrt. 14:45KSV DB2# (d) - Geel-Zwart DB1 (d)Waardergolf
    17 mrt. 15:40Geel-Zwart E2 (g) - Tonegido E3 (g)Multitreffer, de
    18 mrt. 19:00Geel-Zwart DMW4 (d) - Niedorp DMW1 (d)Multitreffer, de
    18 mrt. 20:00Geel-Zwart DA2 (d) - SSV/Sporting S DA1 (d)Multitreffer, de
    19 mrt. 21:00Schagen DMW2 (d) - Geel-Zwart DMW3 (d)Spartahal, de
    23 mrt. 12:15Lacom '91 F1 (g) - Geel-Zwart F1 (g)Geestmerambacht
    23 mrt. 17:00Hugo Girls D1 (g) - Geel-Zwart D1 (g)Sportcentrum Noorderend