• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    30 jan.Geel-Zwart DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW2 (d)13 - 23
    29 jan.St. George DB1 (d) - Geel Zwart DB1# (d)22 - 20
    29 jan.DWOW D1# (g) - Geel-Zwart D1 (g)8 - 4
    29 jan.DWOW DC1# (g) - Geel-Zwart DC1 (d)13 - 26
    28 jan.Geel-Zwart DS1 (d) - JuRo Unirek/VZV DS3 (d)23 - 25
    28 jan.Geel-Zwart D2 (g) - DSS D3 (g)11 - 13
    26 jan.DSO DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW1 (d)29 - 16
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 13:30Con Zelo F1# (g) - Geel Zwart F1# (g)Sportpodium Waarland
    5 feb. 10:00Geel-Zwart E1 (g) - Schagen E1# (g)Multitreffer, de
    5 feb. 10:15Koedijk D3# (g) - Geel-Zwart D2 (g)Alkmaar Noord
    5 feb. 11:00Geel-Zwart E2 (g) - Schagen E3 (g)Multitreffer, de
    5 feb. 12:00Geel-Zwart DC1 (d) - JHC DC1 (d)Multitreffer, de
    5 feb. 12:15Excelsior '53 DB1 (d) - Geel Zwart DB1# (d)Kloet, de
    5 feb. 13:05Geel-Zwart D1 (g) - JHC D2# (g)Multitreffer, de
    5 feb. 13:15Hollandia T DB1 (d) - Geel-Zwart DB2 (d)Harenkarspelhal
    5 feb. 13:30Tornado DS1 (d) - Geel-Zwart DS1 (d)Waardergolf
    6 feb. 19:00Geel-Zwart DMW4 (d) - Schagen DMW2 (d)Multitreffer, de
    6 feb. 19:00Wieringerwaard DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW1 (d)Veerburg, de
    6 feb. 20:00Geel-Zwart DMW2 (d) - Hollandia T DMW1 (d)Multitreffer, de
    9 feb. 20:00DSO DMW2 (d) - Geel-Zwart DMW3 (d)Sport aan Zee 2
    11 feb. 09:20Geel-Zwart F2 (g) - Schagen F3 (g)Sporthal 't Zijveld
    11 feb. 09:40JHC F3 (g) - Geel-Zwart F2 (g)Sporthal 't Zijveld
    11 feb. 09:50ZAP E2 (g) - Geel-Zwart E2 (g)Zwaluwenvlucht, de
    11 feb. 10:20ZAP F3 (g) - Geel-Zwart F2 (g)Sporthal 't Zijveld
    11 feb. 17:00Lacom '91 D1# (d) - Geel-Zwart D1 (g)Geestmerambacht
    12 feb. 10:00Geel-Zwart D2 (g) - KSV D3 (g)Multitreffer, de
    12 feb. 10:55Geel-Zwart E1 (g) - Tonegido E1 (g)Multitreffer, de
    12 feb. 11:55Geel-Zwart DA1 (d) - Valken DA2 (d)Multitreffer, de
    12 feb. 12:00ZAP DC2 (d) - Geel-Zwart DC1 (d)Zwaluwenvlucht, de
    12 feb. 13:30Spartanen DB1 (d) - Geel-Zwart DB2 (d)Sportcenter De Bloesem
    12 feb. 13:55Geel-Zwart E2 (g) - Tonegido E2 (g)Multitreffer, de
    12 feb. 14:00DTS '48 DS1 (d) - Geel-Zwart DS1 (d)Sluis, de
    13 feb. 19:00Geel-Zwart DMW3 (d) - Jupiter '76 DMW1 (d)Multitreffer, de
    13 feb. 19:00Kleine Sluis DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW2 (d)Veerburg, de
    13 feb. 20:00Geel-Zwart DMW1 (d) - Westfriezen DMW1 (d)Multitreffer, de
    15 feb. 19:30Con Zelo DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW4 (d)Sportpodium Waarland