• A1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heer - Tuin, Kelly deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, MaudSpelend teamlid
    Broersen, ClariceSpelend teamlid
    Burger, SophieSpelend teamlid
    Dijk, Femke vanSpelend teamlid
    Dulk, Lilian denSpelend teamlid
    Koeleman, JuliaSpelend teamlid
    Lierop, Roos vanSpelend teamlid
    Mulder, GwenSpelend teamlid
    Portegijs, RenskeSpelend teamlid
    Schenk, IlseSpelend teamlid
    Schilder, LotteSpelend teamlid
    Schouten, BabetteSpelend teamlid
    Schurer, AmberSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Geel-Zwart DA1 ( Topklasse TK-West-1 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA216141156232224029
    2KSV DA116130350937313626
    3Hauwert DA11611144583887023
    4Vrone DA11611054183457322
    5Valken DA116817376400-2417
    6Quintes/VVW DA1165110325381-5611
    7Geel-Zwart DA1165011370424-5410
    8Westfriezen DA1161114340505-1653
    9KRAS/Volendam DA1161114307527-2203